AKCESORIA

Aktywne filtry

Komplet podusia Sleepy...
  • -50%

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem śpiącej gąski została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej gąski oraz różowych kwiatów - kolekcja Wings.

Komplet podusia Pink Flower...
  • -50%

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem różowych kwiatów została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej gąski oraz różowych kwiatów - kolekcja Wings.

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem śpiącej pszczoły została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej pszczoły oraz plastra miodu - kolekcja Wings.

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem plastra miodu została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem plastra miodu oraz uli - kolekcja Wings.

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem uli została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej pszczoły oraz uli - kolekcja Wings.

100,00 zł

Voucher prezentowy to idealne rozwiązanie na szybki zakup prezentu. Świetnie sprawdzi się jako upominek dla świeżo upieczonych rodziców, na baby shower, urodziny czy gwiazdkę.

Voucher można przesłać jako prezent online lub samodzielnie wydrukować i podarować w wersji papierowej. To wyjątkowy prezent na każdą okazję.

Jeśli nie ma w ofercie vouchera z kwotą, która będzie dla Ciebie odpowiednia - napisz do nas. 

Wysyłka karty z kodem w wersji pdf na maila odbywa się w dniu zakupu vouchera.