OUTLET

Aktywne filtry

Komplet t-shirt + spodenki...
  • -50%

170,00 zł -50% 85,00 zł

T-shirt i spodenki z kolekcji "Bon voyage" z naszym autorskim wzorem na błękitnym tle, którym zapraszamy Was w podróż do Miami... Palmy, fale, żaglówki, latarnie morskie, tajemniczy list w butelce... brzmi jak wyprawa marzeń :)

Komplet t-shirt + spodenki...
  • -50%

170,00 zł -50% 85,00 zł

T-shirt i spodenki z kolekcji "Bon voyage" z naszym autorskim wzorem na białym tle, którym zapraszamy Was w bajkową podróż... Palmy, fale, syrenki, rybki, rozgwiazdy, koniki morskie, tajemniczy list w butelce... brzmi jak wyprawa marzeń :)

Komplet t-shirt + spodenki...
  • -50%

170,00 zł -50% 85,00 zł

T-shirt i spodenki z kolekcji "Bon voyage" z naszym autorskim wzorem na białym tle, którym zapraszamy Was w piękną podróż... Palmy, fale, żaglówki, latarnie morskie, tajemniczy list w butelce... brzmi jak wyprawa marzeń :)

149,00 zł -55% 67,05 zł

Klasyczna, miła w dotyku bluza w kolorze ciepłego, cielistego beżu na której znajduje się nadruk goryla, który uwielbia banany i namawia do aktywności jazdą na deskorolce - nasz autorski wzór. Dekolt, rękawy oraz linia dołu wykończone są szerokim ściągaczem. Bluza wykonana z bawełny organicznej -miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. 

149,00 zł -55% 67,05 zł

Klasyczna, miła w dotyku bluza w kolorze ciepłego, cielistego beżu na której znajduje się nadruk goryla w palmach - nasz autorski wzór. Dekolt, rękawy oraz linia dołu wykończone są szerokim ściągaczem. Bluza wykonana z bawełny organicznej -miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. 

219,00 zł -50% 109,50 zł

Klasyczny, miły w dotyku dres w kolorze ciepłego, cielistego beżu. Zarówno na bluzie jak i spodniach znajduje się nadruk goryla w palmach - nasz autorski wzór. Dekolt, rękawy oraz linia dołu bluzy wykończone są szerokim ściągaczem. W spodniach w pasie została wszyta szeroka, wygodna gumka oraz bawełniany sznurek aby indywidualnie dopasować spodnie do każdego dziecka. Nogawki spodni zostały zakończone szerokim ściągaczem. Bluza i spodnie wykonane są z bawełny organicznej - miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. 

138,00 zł -60% 55,20 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem plastra miodu została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem plastra miodu oraz uli - kolekcja Wings.

Komplet podusia Pink Flower...
  • -60%

138,00 zł -60% 55,20 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem różowych kwiatów została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej gąski oraz różowych kwiatów - kolekcja Wings.

Komplet podusia Sleepy...
  • -60%

138,00 zł -60% 55,20 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem śpiącej gąski została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej gąski oraz różowych kwiatów - kolekcja Wings.