OUTLET

Aktywne filtry

89,00 zł -50% 44,50 zł

Klasyczna bluza w zielonym kolorze z białym przodem, na którym znajduje się nadruk chłopca z dinozaurem - autorski wzór malowany akwarelami. Dekolt, rękawy oraz linia dołu wykończone są ściągaczem. Bluza jest ciepła i miła w dotyku. Wykonana z miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. PRODUKT OUTLET - na przodzie bluzy znajduje się niewielka plamka.

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem uli została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej pszczoły oraz uli - kolekcja Wings.

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem plastra miodu została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem plastra miodu oraz uli - kolekcja Wings.

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem śpiącej pszczoły została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej pszczoły oraz plastra miodu - kolekcja Wings.

Komplet podusia Pink Flower...
  • -50%

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem różowych kwiatów została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej gąski oraz różowych kwiatów - kolekcja Wings.

Komplet podusia Sleepy...
  • -50%

138,00 zł -50% 69,00 zł

Podusia z naszym autorskim wzorem śpiącej gąski została uszyta z tkaniny bambusowej od polskiego producenta. Tkanina jest jedwabista, wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Podusia jest miękka i płaska (ma około 1 cm wysokości), dzięki temu może być używana już od pierwszych dni życia. Bambus ma właściwości termoregulacyjne (zapobiega przegrzaniu i poceniu się), jest antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczny.

W komplecie z poduszką znajdują się również 2 pieluszki muślinowe bambusowo-bawełniane z autorskim wzorem śpiącej gąski oraz różowych kwiatów - kolekcja Wings.