SUKIENKI

Aktywne filtry

139,00 zł -55% 62,55 zł

Sukienka z krótkimi rękawkami i falbanką na dole z kolekcji "Bon voyage" z naszym autorskim wzorem na delikatnym błękitnym tle. Zapraszamy Was w podróż do lasów tropikalnych by podziwiać piękne kwiaty i owoce kakaowca. Sukienka wykonana jest z miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. Zapinana na bezniklowe zatrzaski przy szyjce.

139,00 zł -55% 62,55 zł

Sukienka z krótkimi rękawkami i falbanką na dole z kolekcji "Bon voyage" z naszym autorskim wzorem na śmietankowym tle. Wspólnie z misiami zapraszamy Was na plażę pełną słońca, letnich zabaw i aktywności :) Sukienka wykonana jest z miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. Zapinana na bezniklowe zatrzaski przy szyjce.

129,00 zł -55% 58,05 zł

Sukienka z krótkimi rękawkami i falbanką na dole z kolekcji "Bon voyage" z naszym autorskim wzorem na białym tle, którym zapraszamy Was w podwodną podróż... Fale, syrenki, rybki, rozgwiazdy, koniki morskie, tajemniczy list w butelce... brzmi jak piękna przygoda :) Sukienka wykonana jest z miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. Zapinana na bezniklowe zatrzaski przy szyjce.

Sukienka Magic Wings - Goose
  • -45%

129,00 zł -45% 70,95 zł

Ciepła i przyjemna w dotyku sukienka z falbanką na dole i długimi rękawkami z bajkowym wzorem gąski w kapeluszu. To nasz autorski wzór malowany akwarelami na różowym tle. Sukienka wykonana są z miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. Zapinana na bezniklowe, kolorowe zatrzaski przy szyjce.

129,00 zł -45% 70,95 zł

Miękka i bardzo przyjemna w dotyku sukienka z falbanką na dole i długimi rękawkami z bajkowym wzorem w kaczki. To nasz autorski wzór malowany akwarelami na turkusowym tle. Sukienka wykonana są z wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. Zapinana na bezniklowe, kolorowe zatrzaski przy szyjce. 

129,00 zł -45% 70,95 zł

Ciepła i przyjemna w dotyku sukienka z falbanką na dole i długimi rękawkami. Nadruk magicznych jednorożców, które spełniają marzenie dziewczynki by mogła stać się jedną z nich... To nasz autorski wzór malowany akwarelami na bakłażanowym tle. Sukienka wykonana są z miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. Zapinana na bezniklowe, kolorowe zatrzaski przy szyjce.

129,00 zł -45% 70,95 zł

Ciepła i przyjemna w dotyku sukienka z falbanką na dole i długimi rękawkami. Nadruk magicznego lasu w którym znajdziemy ślimaki, grzyby oraz leśną paproć i koniczynę... To nasz autorski wzór malowany akwarelami na beżowym tle. Sukienka wykonana są z miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. Zapinana na bezniklowe, kolorowe zatrzaski przy szyjce.

Sukienka Magic Bear - brown
  • -45%

139,00 zł -45% 76,45 zł

Ciepła i przyjemna w dotyku sukienka z falbanką na dole i długimi rękawkami. Nadruk z wzorem w misie w świątecznym klimacie to edycja limitowana. Nie zabrakło tutaj również bohaterów z naszej pierwszej kolekcji - pszczółek, gąsek i kaczuszek. To nasz autorski wzór malowany akwarelami na czekoladowym tle. Sukienka wykonana są z miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. Zapinana na bezniklowe, kolorowe zatrzaski przy szyjce.

Sukienka Magic Bear - ercu
  • -45%

139,00 zł -45% 76,45 zł

Ciepła i przyjemna w dotyku sukienka z falbanką na dole i długimi rękawkami. Nadruk z wzorem w misie w świątecznym klimacie to edycja limitowana. Nie zabrakło tutaj również bohaterów z naszej pierwszej kolekcji - pszczółek, gąsek i kaczuszek. To nasz autorski wzór malowany akwarelami na tle w kolorze ercu. Sukienka wykonana są z miękkiej, wysokogatunkowej dzianiny od polskiego producenta. Zapinana na bezniklowe, kolorowe zatrzaski przy szyjce.